Aktualności

Witamy na stornie Pomorskiego Okręgowego Związku Zapaśniczego


Mistrzostwa Wybrzeża Młodzików o Puchar Burmistrza Kartuz
w zapasach w stylu klasycznym
Kartuzy 09.02.2019 r.


W dniach 09.02.2019 w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Wybrzeża Młodzików o Puchar Burmistrza Kartuz w Zapasach Stylu klasycznym, w zawodach wystartowało 115 zawodników z 10 klubów. O to wyniki:

MINI ZAPASY
Kategoria 26
1. miejsce Grigotyan David RUSSIA, Rus
2. miejsce Labuda Tomasz GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Żynda Korneliusz GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Kibort Gabriel ACHILLES, Kolbudy

Kategoria 29
1. miejsce Kłos Wiktor ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Zaturski Piotr ZKS OLIMPIA, Elbląg
3. miejsce Świątek Antek ZKS GRANICA, Gdańsk
3. miejsce Fąs Natan ZKS GRANICA, Gdańsk

Kategoria 32
1. miejsce Rudnik Leon ZKS, Miastko
2. miejsce Potraz Jakub UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
3. miejsce Kąkol Robert GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Fąs Jakub ZKS GRANICA, Gdańsk
5. miejsce Kałuzińska Zuzanna FUNDACJA MORENA, Żukowo
5. miejsce Gdaniec Witold ZKS GRANICA, Gdańsk
7. miejsce Gawroński Oliwier MTS, Kwidzyn
8. miejsce Nowak Maciej MTS, Kwidzyn
9. miejsce Powęska Jędrzej MTS, Kwidzyn
10. miejsce Komorowski Maciej ZKS GRANICA, Gdańsk

Kategoria 35
1. miejsce Tandecki Sebastian ZKS, Miastko
2. miejsce Treder Szymon GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Leik Paweł GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Stencel Kwein GKS CARTUSIA, Kartuzy
5. miejsce Ponomarenko Egor RUSSIA, Rus

Kategoria 38
1. miejsce Tveritinov Matvei RUSSIA, Rus
2. miejsce Ditter Piotr LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
3. miejsce Charliński Kamil LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 41
1. miejsce Micun Szymon ACHILLES, Kolbudy
2. miejsce Fedotov Iaroslav RUSSIA, Rus

Kategoria 44
1. miejsce Stukachev Artem RUSSIA, Rus
2. miejsce Rugała Igor LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 51
1. miejsce Hełminak Alan ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Weiher Dominik FUNDACJA MORENA, Żukowo
3. miejsce Latawiec Stanisław ACHILLES, Kolbudy

Kategoria 55
1. miejsce Zelewski Wiktor GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Szyszko Jan ZKS OLIMPIA, Elbląg

Kategoria 60
1. miejsce Ostasz Jakub ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Sąpur Oliwier ZKS GRANICA, Gdańsk

DZIEWCZYNY
Kategoria 36
1. miejsce Konkel Dominika GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Godzińska Aurelia GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Matwijiszyn Tetiana ACHILLES, Kolbudy
3. miejsce Stankowska Agnieszka GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 48
1. miejsce Reiter Paulina GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Rygielska Kinga MTS, Kwidzyn
3. miejsce Powęska Hana MTS, Kwidzyn
3. miejsce Prabucka Oliwia MTS, Kwidzyn

MŁODZIK
Kategoria 35
1. miejsce Balcerski Kacper UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
2. miejsce Dobka Oliwier GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Andriejew Michał ZKS GRANICA, Gdańsk
3. miejsce Leonarczyk Oskar FUNDACJA MORENA, Żukowo
5. miejsce Szarkowski Maciej LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 38
1. miejsce Dranko Aleksandr RUSSIA, Rus
2. miejsce Słupecki Michał GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Niklas Karol GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Łata Fabian LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
5. miejsce Lis Kacper GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 41
1. miejsce Jakubowski Szymon ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Regliński Filip FUNDACJA MORENA, Żukowo
3. miejsce Kibort Michał ACHILLES, Kolbudy
3. miejsce Cieman Tyberiusz FUNDACJA MORENA, Żukowo
5. miejsce Kibort Marcel ACHILLES, Kolbudy
5. miejsce Stencel Kacper GKS CARTUSIA, Kartuzy
7. miejsce Skierka Bartosz GKS CARTUSIA, Kartuzy
8. miejsce Zięciak Maciej LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
9. miejsce Baltakis Maksim RUSSIA, Rus

Kategoria 44
1. miejsce Dąbrowski Igor FUNDACJA MORENA, Żukowo
2. miejsce Wróblewski Kacper ZKS OLIMPIA, Elbląg
3. miejsce Bałdyga Stanisław ACHILLES, Kolbudy

Kategoria 48
1. miejsce Fukhs Ruslan RUSSIA, Rus
2. miejsce Musaev Ruslan RUSSIA, Rus
3. miejsce Micun Adam ACHILLES, Kolbudy
3. miejsce Książek Jan ZKS GRANICA, Gdańsk
5. miejsce Ostasz Karol ZKS GRANICA, Gdańsk

Kategoria 52
1. miejsce Tandecki Bartłomiej ZKS, Miastko
2. miejsce Siudak Przemysław LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 57
1. miejsce Wolski Noe GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Burmistrov Aleksandr RUSSIA, Rus
3. miejsce Sienkiewicz Jakub UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
3. miejsce Leik Kamil GKS CARTUSIA, Kartuzy
5. miejsce Kubiak Adrian LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
5. miejsce Gdaniec Igor ZKS GRANICA, Gdańsk
7. miejsce Klein Bartosz LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 62
1. miejsce Stromski Eryk GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Foksha Andrei RUSSIA, Rus
3. miejsce Kulik Krzysztof LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 68
1. miejsce Karczewski Dominik GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Wiśniewski Jan UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
3. miejsce Chlechowicz Jakub GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Ruszczyk Alex ZKS, Miastko
5. miejsce Golnał Patryk GKS CARTUSIA, Kartuzy
5. miejsce Golnał Seweryn GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 75
1. miejsce Serba Jan ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Zieliński Kacper LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
3. miejsce Myszk Jakub GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 85
1. miejsce Janzen Paweł GKS CARTUSIA, Kartuzy

KADET
Kategoria 45
1. miejsce Chodorowski Błażej UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia

Kategoria 48
1. miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS, Miastko
2. miejsce Evseenko Aleksandr RUSSIA, Rus

Kategoria 51
1. miejsce Hovsepyan Gor GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Dera Leon GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 55
1. miejsce Cudnik Konrad FUNDACJA MORENA, Żukowo

Kategoria 60
1. miejsce Mikhailov Semen RUSSIA, Rus
2. miejsce Wolski Natan GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Świrdzewski Adam UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia

Kategoria 65
1. miejsce Mkhitaryan Narek GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Grats Iaroslav RUSSIA, Rus

Kategoria 71
1. miejsce Hirsz Mateusz FUNDACJA MORENA, Żukowo
2. miejsce Mezinov Kirill RUSSIA, Rus
3. miejsce Sawicki Dawid FUNDACJA MORENA, Żukowo
3. miejsce Godziński Olivier GKS CARTUSIA, Kartuzy
5. miejsce Miniewicz Wojciech LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 80
1. miejsce Dobrowolski Jakub ZKS, Miastko
2. miejsce Miotk Błażej GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Sawicki Nikodem FUNDACJA MORENA, Żukowo

KLASYFIKACJA DRUŹYNOWA
1. miejsce GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce RUSSIA, Rus
3. miejsce ZKS GRANICA, Gdańsk
4. miejsce FUNDACJA MORENA, Żukowo
5. miejsce ZKS, Miastko
6. miejsce LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
7. miejsce ACHILLES, Kolbudy
8. miejsce UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
9. miejsce ZKS OLIMPIA, Elbląg
10. miejsce MTS, Kwidzyn

Puchar Polski Seniorów
w zapasach w stylu klasycznym
Racibórz 01-02.02.2019 r.


W dniach 01-02.02.2019 w Raciborzu odbył się Puchar Polski Seniorów w Zapasach Stylu klasycznym, w zawodach wystartowało 87 zawodników z 19 klubów. O to wyniki:

Kategoria 60 kg
7 miejsce Drewa Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
9 miejsce Mkhitaryan Narek GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 63 kg
5 miejsce Steffan Krzysztof ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 67 kg
1 miejsce Sahakyan Gevorg GKS Cartusia Kartuzy
7 miejsce Mielewczyk Aleksander GKS Cartusia Kartuzy



Kategoria 77 kg
12 miejsce Hildebrandt Jakub GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 82 kg
5 miejsce Wołowicz Wojciech ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 130 kg
5 miejsce Formela Rafał GKS Cartusia Kartuzy

Punktacja Drużynowa
1. miejsce Olimpijczyk Radom
2. miejsce AKS Piotrków Trybunalski
3. miejsce Unia Racibórz
4. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
15 miejsce KKS Kartuzy

LINK DO KALENDARZA 2019: TUTAJ oraz w zakładce KALENDARZ IMPREZ
LINK DO KOMUNIKATU MISTRZOSTW WYBRZEŻA 2019: TUTAJ oraz w zakładce BIEŻĄCE KOMUNIKATY