Aktualności

Witamy na stornie Pomorskiego Okręgowego Związku Zapaśniczego



Turniej o puchar Warmii i Mazur
w zapasach stylu klasycznym wolnym i kobiet
Olsztyn 10-11.06.2016 rok

W dniu 10-11 czerwca 2016 w Olsztynie odbyły się Turniej o Puchar Warmii i Mazur w zapasach stylu klasycznym wolnym i kobiet wystartowało 210 zawodników z 28 klubów. Był to dobry występ młodzików na matach w Olsztynie. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

Kategoria 32 kg
2. miejsce Cyrocki Nikodem Morena-Wega Żukowo



Kategoria 35 kg
2. miejsce Wolski Natan GKS Cartusia Kartuzy
8.miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS Miastko



Kategoria 38 kg
9. miejsce Skalik Piotr ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 42 kg
5. miejsce Kopczak Kacper UKS Łękinia

Kategoria 47 kg
2. miejsce Drewa Andrzej GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Ciesielski Bartłomiej UKS Łękinia



Kategoria 53 kg
1. miejsce Godziński Oliwier GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Hirsz Mateusz Morena-Wega Żukowo
8.miejsce Sawicki Dawid Morena-Wega Żukowo
10.miejsce Dobrowolski Jakub ZKS Miastko



Kategoria 66 kg
2. miejsce Szafraniak Bartosz ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Rapczuk Mateusz ZKS Granica Gdańsk



Kategoria 73 kg
3. miejsce Gorczyński Robert ZKS Granica Gdańsk



Kategoria 85 kg
1. miejsce Komorowski Patryk ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Nieruszewicz Adam ZKS Granica Gdańsk
3.miejsce Szymczak Michał ZKS Granica Gdańsk



Punktacja Drużynowa
1. miejsce Białoruś
2. miejsce Olimpijczyk Radom
3. miejsce ZKS Granica Gdańsk
9. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
12. miejsce Morena-Wega Żukowo
13.miejsce ZUKS Łękinia
15.miejsce ZKS Miastko

Dziewczyny

Kategoria 48 kg
1. miejsce Strzelczyk Patrycja UKS Łękinia



Kategoria 52 kg
1. miejsce Kazimierczak Agata ZKS Miastko

Międzynarodowy Turniej z okazji 70-lecia
Ludowego Zespołu Sportowego "Żuławy"
w zapasach stylu klasycznym
Nowy Dwór Gdański 04.06.2016 rok

W dniu 04 czerwca 2016 w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się Turniej z okazji 70-lecia LKS :Żuławy” w zapasach stylu klasycznym wystartowało 62 zawodników z 7 klubów. Był to dobry występ młodzików. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

Młodzik

Kategoria 29 kg
1. miejsce Ziembicki Piotr ZKS Miastko
2. miejsce Dobka Olivier GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Osiński Jakub Olimpia Elbląg



Kategoria 35 kg
1. miejsce Khairulaev Osman Rosja
2. miejsce Dera Leon GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Siudak Przemysław LKS Żuławy N.D.G.
4. miejsce Charliński Dawid LKS Żuławy N.D.G.



Kategoria 38 kg
1. miejsce Skalik Piotr ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Wróblewski Kacper Olimpia Elbląg
3. miejsce Bronk Kacper LKS Żuławy N.D.G.
4. miejsce Kałużny Krzysztof LKS Żuławy N.D.G.
5. miejsce Wiśniewski Jakub LKS Żuławy N.D.G.



Kategoria 42 kg
1. miejsce Tandecki Bartłomiej ZKS Miastko
2. miejsce Szwaba Piotr GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Formella Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Kowalski Igor LKS Żuławy N.D.G.



Kategoria 47kg
1. miejsce Strzelecki Szymon LKS Żuławy N.D.G.
2. miejsce Miniewicz Wojciech LKS Żuławy N.D.G.



Kategoria 53 kg
1. miejsce Stromski Eryk GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Ławer Jarema ZKS Miastko



Kategoria 59 kg
1. miejsce Myszk Jakub GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Miotk Błażej GKS Cartusia Kartuzy



Kategoria 66 kg
1. miejsce Konkol Mateusz GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Benka Przemysław GKS Cartusia Kartuzy



Kategoria 73 kg
1. miejsce Demidov Ivan Rosja
2. miejsce Bodnarchuk Vladislav Rosja



Mini zapasy

Kategoria 24 kg
1. miejsce Konkel Dominika GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Leik Paweł GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Mikołajczyk Jakub Olimpia Elbląg
4. miejsce Rudnik Leon ZKS Miastko
5. miejsce Stencel Kewin GKS Cartusia Kartuzy



Kategoria 27 kg
1. miejsce Tandecki Sebestian ZKS Miastko
2. miejsce Kopański Piotr Olimpia Elbląg
3. miejsce Łata Fabian LKS Żuławy N.D.G.



Kategoria 28 kg
1. miejsce Stencel Kacper GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Konkel Karol GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Heland Grzegorz ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Olszewski Tymoteusz ZKS Granica Gdańsk



Kategoria 31 kg
1. miejsce Margunow Igor Rosja
2. miejsce Niklas Karol GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Duoriannikov Ilia Rosja
4. miejsce Słupecki Michał GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce McGowan Maximilian Olimpia Elbląg



Kategoria 33 kg
1. miejsce Leik Kamil GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Teterycz Marcin ZKS Miastko
3. miejsce Hełminiak Alan ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Drewczyński Tymoteusz ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 36 kg
1. miejsce Żynda Adrian GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Zelewski Wiktor GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kamnev Kirill Rosja
4. miejsce Potrac Marcin GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 40 kg
1. miejsce Wolski Noe GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Rejter Paulina GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 43 kg
1. miejsce Bagauri Aleksandr Rosja
2. miejsce Chlechowicz Jakub GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Marczak Tomasz LKS Żuławy N.D.G.

Punktacja Drużynowa
1. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Rosja
3. miejsce LKS Żuławy N.D.G.
4. miejsce ZKS Miastko
5. miejsce ZKS Granica Gdańsk
6. miejsce Olimpia Elbląg



Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
w zapasach stylu klasycznym
Poznań 27-28.05.2016 rok

W dniu 27-28 maja 2016 w Poznaniu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach stylu klasycznym wystartowało 82 zawodników z 28 klubów. Był to dobry występ młodzieżowców na matach w Poznaniu. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

Kategoria 66 kg
8. miejsce Marcin Jotko KKS Kartuzy

Kategoria 71 kg
2. miejsce Krystian Wika KKS Kartuzy

Kategoria 75 kg
8. miejsce Oskar Mejer KKS Kartuzy

Kategoria 80 kg
8. miejsce Jakub Srtuczyński GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 98 kg
3. miejsce Szymon Roszkowski GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Eryk Roszkowski GKS Cartusia Kartuzy



Punktacja Drużynowa
1. miejsce Olimpijczyk Radom
2. miejsce AZE-AWF Warszawa
3. miejsce Zagłębie Wałbrzych
10. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
16. miejsce KKS Kartuzy

XIII Memoriał Braci Pryczkowski i J. Kuczyńskiego
Młodzików Kadetów
zapasach stylu Klasycznym


W dniu 27-28 maj 2016 w Kartuzach odbyły się XIII Memoriał Braci Pryczkowskich i Jana Kuczyńskiego zapasach stylu klasycznym młodzików i Kadetów . Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

Młodzik

Kategoria 29 kg
1. Regliński Filip Morena-Wega Żukowo
2. Ziembicki Piotr ZKS Miastko
3. Niklas Karol GKS Cartusia Kartuzy
4. Dobka Olivier GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 32 kg
1. Kristjuhan Juhan Estonia
2. Kohnke Nikodem Morena-Wega Żukowo

Kategoria 35 kg
1. Hristjuk Max Estonia
2. Wolski Natan GKS Cartusia Kartuzy
3. Cyrocki Nikodem Morena-Wega Żukowo
3. Lumila Georg Estonia
5. Kohnke Damian Morena-Wega Żukowo

Kategoria 38 kg
1. Giziński Jakub Sokuł Lubawa
2. Skalik Piotr ZKS Granica Gdańsk
3. Binczyk Karol UKS Łękinia
3. Ewertowski Igor Sokół Lubawa
5. Świerdzewski Adam Ajas Gdańsk

Kategoria 42 kg
1. Leitham Ekke Kon Estonia
2. Kopczak Kacper UKS Łękinia
3. Łużyński Filip Sokół Lubawa

Kategoria 47 kg
1. Drewa Andrzej GKS Cartusia Kartuzy
2. Ciesielski Bartłomiej UKS Łękinia
3. Strzelczyk Patrycja UKS Łękinia

Kategoria 53 kg
1. Hirsz Mateusz Morena-Wega Żukowo
2. Akinckij Wiktor Rosja Kaliningrad
3. Dobrowolski Jakub ZKS Miastko
3. Sawicki Dawid Morena-Wega Żukowo
5. Stromski Eryk GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 59 kg
1. Szafranaik Bartosz ZKS Granica Gdańsk
2. Kondratjew Pawel Rosja Kaliningrad
3. Godziński Olivier GKS Cartusia Kartuzy
3. Szynszecki Dawid GKS Cartusia Kartuzy
5. Wiśniewski Michał Ajas Gdańsk
5. Brzozowski Natan GKS Cartusia Kartuzy
7. Myszk Jakub GKS Cartusia Kartuzy
8. Miotk Błażej GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 73 kg
1. Gorczyński Robert ZKS Granica Gdańsk
2. Rabczuk Mateusz ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 85 kg
1. Szymczak Michał ZKS Granica Gdańsk
2. Nieruszewicz Adam ZKS Granica Gdańsk

Kadet

Kategoria 42 kg
1. Iwanow Sergiej Rosja Kaliningrad

Kategoria 50 kg
1. Rożentalski Patryk Sokół Lubawa
2. Kunkel Grzegorz Morena-Wega Żukowo
3. Kuźnia Miłosz Ajas Gdańsk
3. Januszewski Filip Sokół Lubawa

Kategoria 54 kg
1. Kazimierczak Jacek ZKS Miastko

Kategoria 58 kg
1. Ewloew Hacan Rosja Kaliningrad
2. Ewloew Halid Raja Kaliningrad
3. Bodel Piotr Ajas Gdańsk

Kategoria 63 kg
1. Rubcow Nikita Rosja Kaliningrad
2. Gajewski Radowsław Sokół Lubawa
3. Steffan Krzysztof ZKS Granica Gdańsk
3. Witjuckij Nikita Rosja Kaliningrad
5. Drewa Nikodem GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 69 kg
1. Kuśnierczak Kamil UKS Łękinia
2. Stenka Seweryn GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 76 kg
1. Zabłocki Piotr ZKS Miastko
2. Serba Filip ZKS Granica Gdańsk
3. Bodel Łukasz Ajas Gdańsk
3. Hildebrand Jakub GKS Cartusia Kartuzy
5. Aleksandrow Aleksiej Rosja Kaliningrad

Kategoria 85 kg
1. Polakow Piotr ZKS Granica Gdańsk

Dziewczyny
1. Konkel Dominika GKS Cartusia Kartuzy
2. Dutczak Bianka KS Achilles Kolbudy

Kategoria 28 kg
1. Halman Jakub Morena-Wega Żukowo
2. Bałdyga Staś KS Achilles Kolbudy
3. Micun Szymon KS Achilles Kolbudy

Kategoria 31 kg
1. Kibort Marcel KS Achilles Kolbudy
2. Adamkiewicz Jakub KS Achilles Kolbudy
3. Kamrowski Patryk KS Achilles Kolbudy
3. Kibort Michał KS Achilles Kolbudy

Punktacja Drużynowa
1. ZKS Granica Gdańsk
2. GKS Cartusia Kartuzy
3. Rosja Kaliningrad
4. Morena- Wega Żukowo
5. Sokół Lubawa
6. ZKS Miastko
7. Estonia
8. UKS Łękinia
9. Ajas Gdańsk

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia
Ludowych Zespołów Ludowych Kadet
Junior-Młodzieżowiec zapasach stylu Klasycznym

W dniu 13-15 maj 2016 w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych zapasach stylu klasycznym wystartowało 101 zawodników z 15 klubów. Woj. Pomorskie reprezentowało 21 zawodników. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

LINK DO ZDJĘĆ Z IMPREZY TUTAJ





Kadet

Kat. 54 kg
5. miejsce Kunkel Grzegorz Morena-Wega Żukowo

Kat. 58 kg
5. miejsce Kazimierczak Jacek ZKS Miastko
7.miejsce Jahn Aleks GKS Cartusia Kartuzy

Kat. 63 kg
1. miejsce Drewa Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
2.miejsce Mielewczyk Aleksander GKS Cartusia Kartuzy
9. miejsce Ducher Michał GKS Cartusia Kartuzy



Kat. 76 kg
1. miejsce Hildebrandt Jakub GKS Cartusia Kartuzy



Punktacja Klubowa
1.miejsce AKS Piotrków Trybunalski
2.miejsce Agros Żary
3.miejsce GKS Cartusia Kartuzy
13.miejsce ZKS Miastko
13.miejsce Morena-Wega Żukowo



Junior-Młodzieżowiec

Kat. 60 kg
3.miejsce Jotko Marcin KKS Kartuzy

Kat. 66 kg
1..miejsce Bir Sebastian GKS Cartusia Kartuzy
2..miejsce Bednarz Jakub ZKS Miastko
5.miejsce Rakowski Nikodem KKS Kartuzy



Kat. 74 kg
2. miejsce Metza Damian GKS Cartusia Kartuzy
5.miejsce Wika Krystian KKS Kartuzy



Kat. 84 kg
1. miejsce Niklas Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy
3.miejsce Struczyński Jakub GKS Cartusia Kartuzy
5.miejsce Mejer Oskar KKS Kartuzy
5.miejsce Klasa Kacper Morena-Wega Żukowo
11.miejsce Dunst Piotr KKS Kartuzy



Kat. 96 kg
2..miejsce Roszkowski Eryk GKS Cartusia Kartuzy
3.miejsce Dunst Bartosz KKS Kartuzy
5.miejsce Roszkowski Szymon GKS Cartusia Kartuzy



Punktacja Klubowa
1.miejsce GKS Cartusia Kartuzy
2.miejsce Orlik Wierzbica
3.miejsce KKS Kartuzy
12.miejsce ZKS Miastko
13.miejsce Morena-Wega Żukowo



XXII Memoriał H. Boreckiego i E. Wojdy
w zapasach stylu klasycznym oraz Mini Zapasach
Żukowo 07.05.2016 rok


LINK DO ZDJĘĆ Z IMPREZY TUTAJ

W dniu 7 maja 2016 w Żukowie odbył się XXII Memoriał H. Boreckiego i E. Wojdy Młodzików w zapasach stylu klasycznym oraz mini zapasy wystartowało 133 zawodników z 11 klubów. Był to dobry występ młodych adeptów sportu zapaśniczego. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

MŁODZIK

Kategoria 29 kg
1. miejsce Dobka Olivier GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Zolotalev Ivan KALININGRAD Rosja

Kategoria 32 kg
1. miejsce Wojciechowski Wiktor ZKS Miastko
2. miejsce Zawadzki Nikodem SOKÓŁ Lubawa
3. miejsce Chodorowski Błażej AJAS Gdańsk
4. miejsce Kohnke Nikodem MORENA-Wega Żukowo
5. miejsce Domagała Grzegorz AGROS Żary

Kategoria 35 kg
1. miejsce Wolski Natan GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Leń Mikołaj AGROS Żary
3. miejsce Cyrocki Nikodem MORENA-Wega Żukowo
4. miejsce Trietiakov Viktor KALININGRAD Rosja
5. miejsce Łupaczekwski Jakub SOKÓŁ Lubawa
6. miejsce Kohnke Damian MORENA-Wega Żukowo

Kategoria 38 kg
1. miejsce Cherenko Maksim KALININGRAD Rosja
2. miejsce Skalik Piotr ZKS GRANICA Gdańsk
3. miejsce Giziński Jakub SOKÓŁ Lubawa
4. miejsce Ewertowski Igor SOKÓŁ Lubawa
5. miejsce Wróblewski Kacper OLIMPIA Elbląg
6. miejsce Varlov Pavel KALININGRAD Rosja
7 - 8. miejsce Wejer Maciej MORENA-Wega Żukowo
7 - 8. miejsce Świerdzewski Adam AJAS Gdańsk

Kategoria 42 kg
1. miejsce Kopczak Kacper UKS Łękinia
2. miejsce Januszewski Hubert SOKÓŁ Lubawa
3. miejsce Rufullaew Dadash KALININGRAD Rosja
4. miejsce Łozyński Filip SOKÓŁ Lubawa
5 - 6. miejsce Cudnik Konrad MORENA-Wega Żukowo
5 - 6. miejsce Wachniewski – Zapała Jerzy OLIMPIA Elbląg
7. miejsce Majewski Dawid OLIMPIA Elbląg
8 - 9. miejsce Kowalkowski Sebastian SOKÓŁ Lubawa
8 - 9. miejsce Tandecki Bartłomiej ZKS Miastko

Kategoria 47kg
1. miejsce Drewa Andrzej GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Ciesielski Bartłomiej UKS Łękinia
3. miejsce Kłosowski Jakub SOKÓŁ Lubawa
4. miejsce Stawiarski Łukasz SOKÓŁ Lubawa
5 - 6. miejsce Samedov Emin KALININGRAD Rosja
5 - 6. miejsce Tumanov Egor KALININGRAD Rosja
7 - 8. miejsce Nowacki Kamil AGROS Żary
7 - 8. miejsce Krawiecki Jakub SOKÓŁ Lubawa

Kategoria 53 kg
1. miejsce Hirsz Mateusz MORENA-Wega Żukowo
2. miejsce Okinskii Viktor KALININGRAD Rosja
3. miejsce Sawicki Dawid MORENA-Wega Żukowo
4. miejsce Zakrzewski Hubert AGROS Żary
5. miejsce Suszka Janek AGROS Żary
6. miejsce Stromski Eryk GKS CARTUSIA Kartuzy
7. miejsce Dobrowolski Jakub ZKS Miastko
8 – 9. miejsce Słowiński Kamil AGROS Żary
8 – 9. miejsce Olejniuk Krystian ZKS Miastko

Kategoria 59 kg
1. miejsce Godziński Olivier GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Wiśniewski Michał AJAS Gdańsk
3. miejsce Świerdzewski Michał AJAS Gdańsk
4. miejsce Brzozowski Natan GKS CARTUSIA Kartuzy
5. miejsce Szynszecki Dawid GKS CARTUSIA Kartuzy
6. miejsce Myszk Jakub GKS CARTUSIA Kartuzy

Kategoria 66 kg
1. miejsce Szafraniak Bartosz ZKS GRANICA Gdańsk
2. miejsce Kucharski Hubert AGROS Żary
3. miejsce Kaciniel Kamil AGROS Żary
4. miejsce Szklarz Cyprian AGROS Żary
5. miejsce Konkol Mateusz GKS CARTUSIA Kartuzy

Kategoria 73 kg
1. miejsce Klimek Eryk AGROS Żary
2. miejsce Gorczyński Robert ZKS GRANICA Gdańsk
3. miejsce Rapczuk Mateusz ZKS GRANICA Gdańsk
4. miejsce Kurishov Iliay KALININGRAD Rosja
5. miejsce Sawicki Nikodem MORENA-Wega Żukowo

Kategoria 85 kg
1. miejsce Komorowski Patryk ZKS GRANICA Gdańsk
2. miejsce Baranowski Jakub AGROS Żary
3. miejsce Szymczak Michał ZKS GRANICA Gdańsk
4. miejsce Nieruszewicz Adam ZKS GRANICA Gdańsk
5. miejsce Bronowicki Michał AGROS Żary

Mini zapasy

Kategoria 25 kg
1. miejsce Konkel Dominika GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Rudnik Leon ZKS Miastko
3. miejsce Leik Paweł GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Stencel Kewin GKS CARTUSIA Kartuzy
5 - 6. miejsce Fąs Jakub GKS GRANICA Gdańsk
5 - 6. miejsce Mikołajczyk Jakub OLIMPIA Elbląg

Kategoria 27 kg
1. miejsce Kibort Marcel KS ACHILLES Kolbudy
2. miejsce Adamkiewicz Jakub KS ACHILLES Kolbudy
3. miejsce Wysocki Jacek ZKS Miastko
4. miejsce Komorowski Patryk KS ACHILLES Kolbudy
5. miejsce Tandecki Sebestian ZKS Miastko

Kategoria 28 kg
1. miejsce Kibort Michał KS ACHILLES Kolbudy
2. miejsce Cieman Tyberiusz MORENA-Wega Żukowo
3. miejsce Stencel Kacper GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Wieremczuk Remigiusz KS ACHILLES Kolbudy
5. miejsce Olszewski Tymoteusz ZKS GRANICA Gdańsk

Kategoria 30 kg
1. miejsce Regliński Filip MORENA-Wega Żukowo
2. miejsce Halman Jakub MORENA-Wega Żukowo
3. miejsce Niklas Karol GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Korycik Wiktor ZKS Miastko
5 - 6. miejsce Dudczak Bianka KS ACHILLES Kolbudy
5 - 6. miejsce Hełminiak Alan ZKS GRANICA Gdańsk

Kategoria 31 kg
1. miejsce McGowan Maximilian OLIMPIA Elbląg
2. miejsce Skierka Bartłomiej MORENA-Wega Żukowo
3. miejsce Słupecki Michał GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Stachewicz Norbert KS ACHILLES Kolbudy
5 - 6. miejsce Micun Szymon KS ACHILLES Kolbudy
5 - 6. miejsce Wejer Dominik MORENA-Wega Żukowo

Kategoria 32 kg
1. miejsce Dąbrowski Igor MORENA-Wega Żukowo
2. miejsce Bałdyga Stanisław KS ACHILLES Kolbudy
3. miejsce Siemiona Piotr OLIMPIA Elbląg
4. miejsce Wieremczuk Damian KS ACHILLES Kolbudy
5 - 6. miejsce Strzelczyk Kacper UKS Łękinia
5 - 6. miejsce Ukleja Oktawian ZKS GRANICA Gdańsk
7 - 8. miejsce Kosecki Kamil MORENA-Wega Żukowo
7 - 8. miejsce Drewczyński Tymoteusz ZKS GRANICA Gdańsk

Kategoria 36 kg
1. miejsce Żynda Adrian GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Wojciechowski Hubert ZKS Miastko
3. miejsce Zalewski Wiktor GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Leik Kamil GKS CARTUSIA Kartuzy
5. miejsce Micun Adam KS ACHILLES Kolbudy
6. miejsce Kłos Tymoteusz ZKS GRANICA Gdańsk
7 - 8. miejsce Niestrzęba Antoni GKS CARTUSIA Kartuzy
7 - 8. miejsce Potrac Kacper GKS CARTUSIA Kartuzy

Kategoria 39 kg
1. miejsce Bińczyk Karol UKS Łękinia
2. miejsce Formella Nikodem GKS CARTUSIA Kartuzy
3. miejsce Wolski Noe GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Szor Witold ZKS Miastko
5 - 6. miejsce Andraka Filip GKS CARTUSIA Kartuzy
5 - 6. miejsce Rejter Paulina GKS CARTUSIA Kartuzy

Kategoria 42 kg
1. miejsce Kreft Beniamin MORENA-Wega Żukowo
2. miejsce Szwaba Piotr GKS CARTUSIA Kartuzy
3. miejsce Chlechowicz Jakub GKS CARTUSIA Kartuzy

Kategoria 49 kg
1. miejsce Serba Jan ZKS GRANICA Gdańsk
2. miejsce Ruszczak Alex ZKS Miastko
3. miejsce Wiśniewski Jaś AJAS Gdańsk
4. miejsce Bielawa Oliwier MORENA-Wega Żukowo

Kategoria 67 kg
1. miejsce Janzen Paweł GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Kwidziński Paweł GKS CARTUSIA Kartuzy
3. miejsce Banka Przemysław GKS CARTUSIA Kartuzy

Punktacja Drużynowa
1. miejsce GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce MORENA-Wega Żukowo
3. miejsce ZKS GRANICA Gdańsk
4. miejsce KS ACHILLES Kolbudy
5. miejsce AGROS Żary
6. miejsce ZKS Miastko
7. miejsce KALININGRAD Rosja
8. miejsce SOKÓŁ Lubawa
9. miejsce UKS Łękinia
10. miejsce AJAS Gdańsk
11. miejsce OLIMPIA Elbląg

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Kobiet zapasach stylu wolnym


W dniu 01-03 maj 2016 w Olsztynie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kobiet zapasach stylu wolnym wystartowało 131 zawodniczek z 52 klubów. Woj. Pomorskie reprezentowało 3 zawodniczki. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

Kat.43 kg
5. miejsce Kuros Paulina KS Bloczek Team Pelplin

Kat. 52 kg
2. miejsce Głodek Magdalena KS Bloczek Team Pelplin
15.miejsce Bala Weronika ZKS Granica Gdańsk





Punktacja Klubowa
1.miejsce Suples Kraśnik
2.miejsce Cement Gryf Chełmn
3.miejsce WLKS Siedlce
15.miejsce KS Bloczek Team Pelplin
49 ZKS Granica Gdańsk

Punktacja Wojewódzka
10.miejsce Pomorskie

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
zapasach stylu klasycznym


W dniu 29.04-01 maj 2016 w Lubawie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży zapasach stylu klasycznym wystartowało 160 zawodników z 51 klubów. Woj. Pomorskie reprezentowało 16 zawodniczki. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:



Kat. 46 kg
1.miejsce Szczęsny Artur ZKS Miastko
3.miejsce Kuźnia Miłosz Ajas Gdańsk



Kat. 54 kg
3.miejsce Bodel Piotr Ajas Gdańsk
7.miejsce Steffan Krzysztof ZKS Granica Gdańsk



Kat. 58 kg
1. miejsce Mielewczyk Aleksander GKS Cartusia Kartuzy
8.miejsce Barabasz Mateusz Ajas Gdańsk
16.miejsce Ducher Michał GKS Cartusia Kartuzy



Kat. 63 kg
3. miejsce Drewa Nikodem GKS Cartusia Kartuzy



Kat. 69 kg
1.miejsce Zabłocki Piotr ZKS Miastko
3.miejsce Bednarz Patryk ZUKS Łękinia
5.miejsce Hildebrandt Jakub GKS Cartusia Kartuzy
7.miejsce Grygoryan Gevorg Ajas Gdańsk
10.miejsce Bodel Łukasz Ajas Gdańsk



Kat. 76 kg
3.miejsce Zabłocki Paweł ZKS Miastko
12.miejsce Serba Filip ZKS Granica Gdańsk



Kat. 85 kg
15.miejsce Brzezicki Jakub ZKS Granica Gdańsk





Punktacja Klubowa
1.miejsce Olimpijczyk Radom
2.miejsce AKS Piotrków Trybunalski
3.miejsce Sobieski Poznań
6.miejsce ZKS Miastko
8.miejsce Ajas Gdańsk
10.miejsce GKS Cartusia Kartuzy
19.miejsce ZKS Granica Gdańsk
25.miejsce ZUKS Łękinia Koczała

Punktacja Województw
1.miejsce Mazowieckie
2.miejsce Łódzkie
3.miejsce Pomorskie



Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet
zapasach stylu wolnym


W dniu 22-23 kwietnia 2016 w Chełmie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet zapasach stylu wolnym wystartowało 71 zawodniczek z 27 klubów. Woj. Pomorskie reprezentowało 1 zawodniczki. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

Kat. 69 kg
3. miejsce Lelek kamila GKS Cartusia Kartuzy



Punktacja Drużynowa
1.miejsce Cement Gryf Chełmn
2.miejsce Sobieski Poznań
3.miejsce Unia Racibórz
17.miejsce GKS Cartusia Kartuzy

Mistrzostwa Polski Juniorów
zapasach stylu klasycznym


W dniu 22-23 kwietnia 2016 w Pabianicach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów zapasach stylu klasycznym wystartowało 115 zawodników z 41 klubów. Woj. Pomorskie reprezentowało 14 zawodniczki. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

Kat. 60 kg
5.miejsce Potratz Maciej ZKS Granica Gdańsk

Kat. 66 kg
3. miejsce Bir Sebastian GKS Cartusia Kartuzy
5.miejsce Królikowski Patryk ZKS Granica Gdańsk
8.miejsce Rakowski Nikodem KKS Kartuzy
17.miejsce Bednarz Jakub ZKS Miastko



Kat. 74 kg
5. miejsce Niklas Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy
10.miejsce Metza Damian GKS Cartusia Kartuzy
20.miejsce Malinowski Tomasz ZKS Granica Gdańsk

Kat. 84 kg
5.miejsce Klasa Kacper Morena-Wega Żukowo
12.miejsce Dunst Bartosz KKS Kartuzy
19.miejsce Dunst Piotr KKS Kartuzy

Punktacja Drużynowa
1.miejsce Olimpijczyk Radom
2.miejsce Orlik Wierzbica
3.miejsce AZS AWF Warszawa
11.miejsce GKS Cartusia Kartuzy
14.miejsce ZKS Granica Gdańsk
27.miejsce Morena-Wega Żukow
31.miejsce KKS Kartuzy
36.miejsce ZKS Miastko

Wojewódzkie Igrzyska Szkół Podstawowych
w zapasach stylu klasycznym oraz Mini Zapasach
Lubichowo 16.04.2016 rok

W dniu 16 kwietnia 2016 w Lubichowie odbył się Wojewódzkie Igrzyska Szkół Podstawowych Młodzików w zapasach stylu klasycznym oraz mini zapasy wystartowało 112 zawodników z 38 szkół podstawowych. Wręczenia medali dokonał marszałek Województwa Pomorskiego Pan Krzysztof Trawicki. Był to dobry występ młodych adeptów sportu zapaśniczego. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

LINK DO ZDJĘĆ Z IMPREZY TUTAJ

MŁODZIK

Kategoria 29 kg
1. miejsce Sak Karol SP Rajkowy

Kategoria 32 kg
1. miejsce Wojciechowski Wiktor SP Sępólno Wielkie
2. miejsce Kohnke Nikodem SP Żukowo

Kategoria 35 kg
1. miejsce Karaśkiewicz Kacper SP nr 1 Miastko
2. miejsce Wolski Natan SP nr 5 Kartuzy
3. miejsce Cyrocki Nikodem SP Żukowo
4. miejsce Kohnke Damian SP Żukowo
5. miejsce Wiśniewski Jakub SP nr 2 Nowy Dwór Gdański
6. miejsce Charliński Dawid SP nr 2 Nowy Dwór Gdański
7. miejsce Nowakowski Jakub SP Zelgoszcz

Kategoria 38 kg
1. miejsce Skalik Piotr SP 65 Gdańsk
2. miejsce Szyca Błażej SP Lubichowo
3. miejsce Marczyński Antoni SP nr 2 Miastko
4. miejsce Wróblewski Kacper SP nr 9 Elbląg
5. miejsce Andraka Filip SP nr 2 Kartuzy
6. miejsce Katkowski Tytus SP Lubichowo
7. miejsce Kałużny Krzysztof SP Kmiecin

Kategoria 42 kg
1. miejsce Kopczak Kacper SP Koczała
2. miejsce Kreft Beniamin SP Leźno
3. miejsce Tandecki Bartłomiej SP nr 2 Miastko
4. miejsce Nikonowicz Kacper SP nr 23 Elbląg
5. miejsce Drawa Aleksander SP Somonino

Kategoria 47 kg
1. miejsce Drewa Andrzej SP Brodnica Górna
2. miejsce Ciesielski Bartłomiej SP Koczała
3. miejsce Cudnik Konrad SP Żukowo
4. miejsce Przewoźny Dawid SP Zelgoszcz
5. miejsce Landowski Paweł SP Zelgoszcz
6. miejsce Kowalski Igor SP 2 Nowy Dwór Gdański

Kategoria 53 kg
1. miejsce Dąbrowski Jakub SP nr 2 Miastko
2. miejsce Stromski Eryk SP nr 1 Kartuzy
3. miejsce Olejniuk Krystian SP nr 2 Miastko
4. miejsce Szyling Szymon SP Lubichowo

Kategoria 59 kg
1. miejsce Godziński Olivier SP Kiełpino
2. miejsce Szynszecki Dawid SP nr 1 Kartuzy
3. miejsce Brzozowski Natan SP Somonino
4. miejsce Myszk Jakub SP nr 2 Kartuzy
5. miejsce Grot Miłosz SP Lubichowo
6. miejsce Miotk Błażej SP Kolonia

Kategoria 66 kg
1. miejsce Konkol Mateusz SP nr 2 Kartuzy

Kategoria 73 kg
1. miejsce Sawicki Nikodem SP Borkowo

Kategoria 85 kg
1. miejsce Komorowski Patryk SP nr 55 Gdańsk
2. miejsce Szyca Kacper SP Lubichowo

Kategoria 100 kg
1. miejsce Szymczak Michał SP Wojanowo
2. miejsce Nieruszewicz Adam SP nr 65 Gdańsk
3. miejsce Adamczyk Oliwier SP nr 65 Gdańsk

MINI ZAPASY

Kategoria 23 kg
1. miejsce Rudnik Leon SP nr 2 Miastko
2. miejsce Leik Paweł SP nr 5 Kartuzy
3. miejsce Mikołajczyk Jakub SP nr 23 Elbląg
4. miejsce Kuc Inga SP Jabłowo
5. miejsce Stencel Kewin SP nr 5 Kartuzy
6. miejsce Kuc Jakub SP Jabłowo
7. miejsce Fąs Jakub SP Rotmanka

Kategoria 25 kg
1. miejsce Kibort Marcel SP Bielkówko
2. miejsce Gort Marcin SP Lubichowo
3. miejsce Adamkiewicz Jakub SP Bielkówko
4. miejsce Wysocki Jacek SP nr 2 Miastko
5. miejsce Tandecki Sebastian SP nr 2 Miastko
6. miejsce Rzeczkowski Marcin SP Koczała

Kategoria 26 kg
1. miejsce Przewoźny Tomasz SP Zelgoszcz
2. miejsce Stencel Kacper SP nr 5 Kartuzy
3. miejsce Konkel Karol SP nr 5 Kartuzy
4. miejsce Kowalczuk Błażej SP nr 5 Kartuzy

Kategoria 27 kg
1. miejsce Kibort Michał SP Bielkówko
2. miejsce Heland Grzegorz SP nr 24 Gdańsk
3. miejsce Hełminiak Alan SP nr 35 Gdańsk
4. miejsce Kowalczuk Maciej SP nr 5 Kartuzy
5. miejsce Weremczuk Remigiusz SP Bielkówko
6. miejsce Kamrowski Patryk SP Bielkówko

Kategoria 29 kg
1. miejsce Niklas Karol SP nr 5 Kartuzy
2. miejsce Olszewski Tymoteusz SP nr 56 Gdańsk
3. miejsce Cieman Tyberiusz SP Borkowo
4. miejsce Pieńkowski Kacper SP nr 4 Elbląg
5. miejsce Sega Kajetan SP Lubichowo

Kategoria 30 kg
1. miejsce Dąbrowski Igor SP Parafialna Żukowo
2. miejsce Regliński Filip SP Żukowo
3. miejsce Skierka Bartłomiej SP Skrzeszewo
4. miejsce Słupecki Michał SP nr 1 Kartuzy

Kategoria 31 kg
1. miejsce Stachewicz Norbert SP Bielkówko
2. miejsce McGowan Maksymilian SP 23 Elbląg
3. miejsce Micun Szymon SP Bielkówko
4. miejsce Jędraszko Łukasz SP nr 2 Miastko
5. miejsce Korycki Viktor SP Dretyń
6. miejsce Strzelczyk Kacper SP Koczała

Kategoria 33 kg
1. miejsce Wojciechowski Hubert SP Sępólno Wielkie
2. miejsce Leik Kamil SP nr 5 Kartuzy
3. miejsce Kłos Tymoteusz SP nr 49 Gdańsk
4. miejsce Siemiona Piotr SP nr 14 Elbląg
5. miejsce Wieremczuk Damian SP Bielkówko
6. miejsce Drewczyński Tymoteusz SP nr 39 Gdańsk

Kategoria 35 kg
1. miejsce Żynda Adrian SP nr 5 Kartuzy
2. miejsce Zelewski Wiktor SP nr 2 Kartuzy
3. miejsce Teterycz Marcin SP nr 1 Miastko
4. miejsce Potrac Kacper SP Przodkowo
5. miejsce Niestrzęba Antoni SP nr 5 Kartuzy

Kategoria 38 kg
1. miejsce Wolski Noe SP nr 5 Kartuzy
2. miejsce Szor Witold SP nr 2 Miastko
3. miejsce Bińczyk Karol SP Koczała

Kategoria 42 kg
1. miejsce Kowalczyk Konrad SP nr 1 Miastko
2. miejsce Rejter Paulina SP nr 2 Kartuzy
3. miejsce Chlechowicz Jakub SP Kiełpino
4. miejsce Marczak Tomasz SP nr 2 Nowy Dwór Gdański

Kategoria 48 kg
1. miejsce Ruszczyk Alex SP nr 2 Miastko
2. miejsce Bielawa Oliwier SP Żukowo

Kategoria 66 kg
1. miejsce Janzen Paweł SP nr 2 Kartuzy
2. miejsce Kwidziński Paweł SP nr 2 Kartuzy
3. miejsce Benka Przemysław SP Grzybno

DZIEWCZYNY

Kategoria 30 kg
1. miejsce Konkel Dominika SP nr 2 Kartuzy
2. miejsce Dutczak Bianka SP Bielkówko
3. miejsce Stęplewska Zosia SP Lubichowo

Kategoria 52 kg
1. miejsce Trambecka Patrycja SP Lubichowo
2. miejsce Strzelczyk Patrycja SP Koczała

Kategoria 66 kg
1. miejsce Krzysztoń Natalia SP Lubichowo
2. miejsce Kuśnierczak Kinga SP Koczała

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 5 Kartuzy
2. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 2 Miastko
3. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Bielkówko
4. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 2 Kartuzy
5. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Lubichowo
6. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Żukowo
7. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 1 Miastko
8. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Koczała
9. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 65 Gdańsk
10. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Sępólno Wielkie
11. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 1 Kartuzy
12. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Zelgoszcz
13. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 23 Elbląg
14. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Kiełpino
15. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Borkowo
16 – 20 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Rajkowy
16 – 20 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Wojanowo
16 – 20 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 55 Gdańsk
16 – 20 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Brodnica Górna
16 – 20 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Parafia Żukowo
21. MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 2 Nowy Dwór Gdański
22. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Somonino
23 – 25 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Leźno
23 – 25 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 55 Gdańsk
23 – 25 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 24 Gdańsk
26 – 30 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Grzybno
26 – 30 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Skrzeszewo
26 – 30 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk
26 – 30 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Jabłowo
26 – 30 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 49 Gdańsk
31 – 34 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 9 Elbląg
31 – 34 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Przodkowo
31 – 34 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg
31 – 34 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 14 Elbląg
35. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Dretyń
36 – 37 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Kolonia
36 – 37 MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk
38. MIEJSCE Szkoła Podstawowa Rotman

II Puchar Polski Kadetów
zapasach stylu klasycznym

W dniu 01-03 kwietnia 2016 w Janowie Lubelskim odbyły się II Puchar Polski Kadetów zapasach stylu klasycznym wystartowało 181 zawodników z 53 klubów. Woj. Pomorskie reprezentowało 14 zawodniczki. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

Kat. 46 kg
1..miejsce Kuźnia Miłosz Ajas Gdańsk



Kat. 54 kg
2. miejsce Bodel Piotr Ajas Gdańsk
8.miejsce Steffan Krzysztof ZKS Granica Gdańsk

Kat. 58 kg
3. miejsce Mielewczyk Aleksander GKS Cartusia Kartuzy
16.miejsce Ducher Michał GKS Cartusia Kartuzy
25.miejsce Jahn Aleks GKS Cartusia Kartuzy
26.miejsce Kazimierczak Jacek ZKS Miastko



Kat. 63 kg
7. miejsce Drewa Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
19.miejsce Kuśnierczak Kamil UKS Łękinia

Kat. 69 kg
1.miejsce Bednarz Patryk UKS Łękinia Koczała
7.miejsce Hildebrandt Jakub GKS Cartusia Kartuzy
11.miejsce Bodel Łukasz Ajas Gdańsk
18.miejsce Grzybowski Maciej ZKS Granica Gdańsk



Kat. 76 kg
5.miejsce Serba Filip ZKS Granica Gdańsk

Kat. 85 kg
8. miejsce Brzezicki Jakub ZKS Granica Gdańsk

Punktacja Drużynowa
1.miejsce Olimpijczyk Radom
2.miejsce PTC Pabianice
3.miejsce Olimp Kostrzyn
7.miejsce UKS Ajas Gdańsk
14.miejsce UKS Łękinia Koczała
15.miejsce GKS Cartusia Kartuzy
22.miejsce ZKS Granica Gdańsk
37.miejsce ZKS Miastko

Mistrzostwa Wybrzeża Młodzików
w zapasach stylu klasycznym oraz Mini Zapasach
Miastko 19.03.2016 rok


LINK DO ZDJĘĆ Z IMPREZY TUTAJ

W dniu 19 marca 2016 w Miastku odbył się Mistrzostwa Wybrzeża Młodzików w zapasach stylu klasycznym oraz mini zapasy wystartowało 145 zawodników z 11 klubów. Był to dobry występ młodych adeptów sportu zapaśniczego. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

Mini Zapasy

Kat. 23 kg
1. miejsce Rudnik Leon ZKS Miastko
2. miejsce Stencel Kewin GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Leik Paweł GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Andeirjew Boris Kaliningrad Rosja
5. miejsce Fąs Jakub Granica Gdańsk

Kat. 25 kg
1. miejsce Golowiznin Zachar Kaliningrad Rosja
2. miejsce Grot Marcin Olimpik Lubichowo
3. miejsce Adamkiewicz Jakub Achilles Kolbudy
4. miejsce Leonarczyk Oskar Morena Żukowo
5. miejsce Rzeczkowski Marcin UKS Łękinia
6. miejsce Wysocki Jacek ZKS Miastko
7. miejsce Tandecki Sebastian ZKS Miastko
8. miejsce Dera Borys Cartusia Kartuzy

Kat. 26 kg
1. miejsce Kibort Marcel Achilles Kolbudy
2. miejsce Konkel Karol Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kowalczuk Błażej Cartusia Kartuzy
4. miejsce Przewoźny Tomasz Olimpia Lubichowo
5. miejsce Komorowski Patryk Achilles Kolbudy
6. miejsce Machola Hubert Cartusia Kartuzy

Kat. 27 kg
1. miejsce Kibort Michał Achilles Kolbudy
2. miejsce Heland Grzegorz Granica Gdańsk
3. miejsce Stencel Kacper Cartusia Kartuzy
4. miejsce Wieremczuk Remigiusz Achilles Kolbudy

Kat. 28 kg
1. miejsce Regiliński Filip Morena Żukowo
2. miejsce Cieman Tyberiusz Morena Żukowo
3. miejsce Olszewski Tymoteusz Granica Gdańsk
4. miejsce Serga Kajetan Olimpik Lubichowo

Kat. 29 kg
1. miejsce Korycik Viktor ZKS Miastko
2. miejsce Rostentrit Teodor ZKS Miastko
3. miejsce Jędraszko Łukasz ZKS Miastko

Kat. 30 kg
1. miejsce Drenko Aleksander Kaliningrad, Rosja
2. miejsce Słupecki Michał Cartusia Kartuzy
3. miejsce Stachewicz Norbert Achilles Kolbudy
4. miejsce Dąbrowski Igor Morena Żukowo
5. miejsce Micun Szymon Achilles Kolbudy
6. miejsce Skierka Bartłomiej Morena Żukowo
7. miejsce Strzelczyk Kacper UKS Łękinia
8. miejsce Halman Jakub Morena Żukowo

Kat. 32 kg
1. miejsce Bala Aleksy Talent Białołęka
2. miejsce Wieremczuk Damian Achilles Kolbudy
3. miejsce Ukleja Oktawian Granica Gdańsk
4. miejsce Hełminiak Alan Granica Gdańsk

Kat. 33 kg
1. miejsce Wojciechowski Hubert ZKS Miastko
2. miejsce Micun Adam Achilles Kolbudy
3. miejsce Leik Kamil Cartusia Kartuzy
4. miejsce Teterczyk Marcin ZKS Miastko
5. miejsce Kłos Tymoteusz Granica Gdańsk
6. miejsce Drewczyński Tymoteusz Granica Gdańsk

Kat. 36 kg
1. miejsce Bińczyk Karol UKS Łękinia
2. miejsce Golew Egor Kaliningrad Rosja
3. miejsce Zelewski Wiktor Cartusia Kartuzy
4. miejsce Żynada Adrian Cartusia Kartuzy

Kat. 37 kg
1. miejsce Szor Witold ZKS Miastko
2. miejsce Dunda Kacper ZKS Miastko

Kat. 40 kg
1. miejsce Wolski Noe Cartusia Kartuzy
2. miejsce Tandecki Bartłomiej ZKS Miastko
3. miejsce Kowalczyk Konrad ZKS Miastko
4. miejsce Niestrzęba Antoni Cartusia Kartuzy

Kat. 49 kg
1. miejsce Serba Jan Granica Gdańsk
2. miejsce Wiśniewski Jan Ajas Gdańsk
3. miejsce Chmielewski Kacper Granica Gdańsk
4. miejsce Bielawa Oliwer Morena Żukowo

Kat. 65 kg
1. miejsce Kwidziński Paweł Cartusia Kartuzy
2. miejsce Benka Przemysław Cartusia Kartuzy

Kat. 51 kg
1. miejsce Ławer Jerema ZKS Miastko
2. miejsce Ruszczyk Alex ZKS Miastko

Kat. dziewczyny
1. miejsce Konkel Dominika Cartusia Kartuzy
2. miejsce Dutczak Bioanka Achilles Kolbudy

Młodzik

Kat. 29 kg
1. miejsce Ziembicki Piotr ZKS Miastko
2. miejsce Dobka Olivier GKS Cartusia
3. miejsce Talacha Jan Talent Białołęka

Kat. 32 kg
1. miejsce Ktsoew Alan Kaliningrad Rosja
2. miejsce Arifow Samir Kaliningrad Rosja
3. miejsce Dera Leon Cartusia Kartuzy
4. miejsce Rodak Paweł Talent Białołęka
5. miejsce Wojciechowski Wiktor ZKS Miastko
6. miejsce Kacprzewski Piotr Talent Białołęka
7. miejsce Chodorowski Błażej Ajas Gdańsk

Kat. 35 kg
1. miejsce Wolski Natan Cartusia Kartuzy
2. miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS Miastko
3. miejsce Wlasienkow Dimitrii Kaliningrad Rosja
4. miejsce Skalik Piotr ZKS Miastko
5. miejsce Kohnke Damian Morena Żukowo
6. miejsce Cyrocki Nikodem Morena Żukowo

Kat. 38 kg
1. miejsce Klichenko Ewgenii Kaliningrad Rosja
2. miejsce Pakhomenko Dimitry Kaliningrad Rosja
3. miejsce Ewsenko Aleksandr Kaliningrad Rosja
4. miejsce Świerdzwski Adam Ajas Gdańsk
5. miejsce Znyk Filip Talent Białołęka
6. miejsce Andraka Filip Cartusia Kartuzy
7. miejsce Schwabe Piotr Cartusia Kartuzy
8. miejsce Katkowski Tytus Olimpik Lubichowo

Kat. 42 kg
1. miejsce Radewic Makar Kaliningrad Rosja
2. miejsce Kopczak Kacper UKS Łękinia
3. miejsce Ruciński Paweł Talent Białołęka
4. miejsce Sienkiewicz Jakub Ajas Gdańsk
5. miejsce Cudnik Konrad Morena Żukowo
6. miejsce Kreft Beniamin Morena Żukowo
7. miejsce Szyca Błażej Olimpik Lubichowo
8. miejsce Osowski Maksymilian Morena Żukowo
9. miejsce Formella Nikodem Cartusia Kartuzy
10. miejsce Rzoska Karol Olimpik Lubichowo
11. miejsce Rogala Bartosz Talent Białołęka

Kat. 47 kg
1. miejsce Drewa Andrzej Cartusia Kartuzy
2. miejsce Przewoźny Dawid Olimpik Lubichowo
3. miejsce Hirsz Mateusz Morena Żukowo
4. miejsce Samedov Emin Kaliningrad Rosja
5. miejsce Rodak Dawid Talent Białołęka
6. miejsce Landowski Paweł Olimpik Lubichowo
7. miejsce Ciesielski Bartłomiej UKS Łękinia
8. miejsce Marchwacki Rafał Talent Białołęka

Kat. 53 kg
1. miejsce Edzaew Soslan Kaliningrad Rosja
2. miejsce Szyling Szymon Olimpik Lubichowo
3. miejsce Sawicki Dawid Morena Żukowo
4. miejsce Stromski Eryk Cartusia Kartuzy
5. miejsce Dobrowolski Jakub ZKS Miastko
6. miejsce Myszk Jakub Cartusia Kartuzy
7. miejsce Littwin Juliusz Cartusia Kartuzy

Kat. 59 kg
1. miejsce Wiktorow Artem Kaliningrad Rosja
2. miejsce Szynszecki Dawid GKS Cartusia
3. miejsce Godziński Oliwier GKS Cartusia
4. miejsce Balcerski Piotr Ajas Gdańsk
5. miejsce Grot Miłosz Olimpik Lubichowo
6. miejsce Wiśniewski Michał Ajas Gdańsk
7. miejsce Marchwacki Jakub Talent Białołęka
8. miejsce Brzozowski Natan GKS Cartusia
9. miejsce Konkol Mateusz GKS Cartusia

Kat. 66 kg
1. miejsce Szafraniak Bartosz Granica Gdańsk
2. miejsce Pogorzelski Marcin Talent Białołęka
3. miejsce Sawicki Nikodem Morena Żukowo

Kat. 73 kg
1. miejsce Gorczyński Robert Granica Gdańsk
2. miejsce Rapczuk Mateusz Granica Gdańsk

Kat. 85 kg
1. miejsce Komorowski Patryk Granica Gdańsk

Kat. 100 kg
1. miejsce Szyca Kacper Olimpik Lubichowo
2. miejsce Szymczak Michał Granica Gdańsk

Kategoria Dziewczyny
1. miejsce Patrycja Strzelczyk UKS Łękinia
2. miejsce Pogorzelska Magdalena Talent Białołęka
3. miejsce Krupska Martyna Talent Białołęka

Kadet

Kat. 69 kg
1. miejsce Kuśnierczak Kamil UKS Łękinia
2. miejsce Grzybowski Maciej Granica Gdańsk

Kat. 76 kg
1. miejsce Bednarz Patryk UKS Łękinia
2. miejsce Serba Filip Granica Gdańsk
3. miejsce Brzezicki Jakub Granica Gdańsk
4. miejsce Demidov Yurii Kaliningrad Rosja

Punktacja Drużynowa
1. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce ZKS Miastko
3. miejsce Kaliningrad Rosja
4. miejsce Granica Gdańsk
5. miejsce Żukowo
6. miejsce Kolbudy
7. miejsce Olimpik Lubichowo
8. miejsce Talent Białołęka
9. miejsce Ajas Gdańsk
10. miejsce UKS Łękinia
11. miejsce Olimpia Elbląg

I Puchar Polski Kadetów
zapasach stylu klasycznym


W dniu 11-13 marca 2016 w Warszawie odbyły się I Puchar Polski Kadetów zapasach stylu klasycznym wystartowało 231 zawodników z 58 klubów. Woj. Pomorskie reprezentowało 21 zawodniczki. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:



Kat. 46 kg
1. miejsce Szczęsny Artur ZKS Miastko
2.miejsce Kuźnia Miłosz Ajas Gdańsk



Kat. 50 kg
5. miejsce Kunkel Grzegorz Morena Wega Żukowo

Kat. 54 kg
3. miejsce Bodel Piotr Ajas Gdańsk
8.miejsce Barabasz Mateusz Ajas Gdańsk
11.miejsce Kazimierczak Jacek ZKS Miastko



Kat. 58 kg
2. miejsce Mielewczyk Aleksander GKS Cartusia Kartuzy
16.miejsce Ducher Michał GKS Cartusia Kartuzy
17.miejsce Steffan Krzysztof ZKS Granica Gdańsk
28.miejsce Jahn Aleks GKS Cartusia Kartuzy



Kat. 63 kg
10. miejsce Drewa Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
15.miejsce Grzybowski Maciej ZKS Granica Gdańsk

Kat. 69 kg
1. miejsce Grygoryan Gevorg Ajas Gdańsk
2.miejsce Zabłocki Piotr ZKS Miastko
3.miejsce Bednarz Patryk UKS Łękinia Koczała
5.miejsce Hildebrandt Jakub GKS Cartusia Kartuzy
13.miejsce Bodel Łukasz Ajas Gdańsk



Kat. 76 kg
1. miejsce Zabłocki Paweł ZKS Miastko
12.miejsce Serba Filip ZKS Granica Gdańsk



Kat. 85 kg
13. miejsce Brzezicki Jakub ZKS Granica Gdańsk
20.miejsce Polakow Piotr ZKS Granica Gdańsk

Punktacja Drużynowa
1.miejsce AKS Piotrków
2.miejsce Olimpijczyk Radom
3.miejsce ZKS miastko
5.miejsce UKS Ajas Gdańsk
9.miejsce GKS Cartusia Kartuzy
15.miejsce UKS Łękinia Koczała
23 miejsce Morena Wega Żukowo
40.miejsce ZKS Granica Gdańsk



Mistrzostwa Polski Juniorek
Puchar Polski Kadetek zapasach kobiet


W dniu 04-05 marca 2016 w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek oraz Puchar Polski Kadetek zapasach kobiet wystartowało 222 zawodników z 56 klubów. Woj. Pomorskie reprezentowało 4 zawodniczki. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:



Puchar Polski Kadetek

Kat. 43 Kg
3. miejsce Kuros Paulina KS Bolczek Team Pelplin



Kat. 52 kg
2. miejsce Gładek Magdalena KS Bolczek Team Pelplin
5.miejsce Bala Weronika ZKS Granica Gdańsk



Mistrzostwa Polski Juniorek

Kat. 72 Kg
3. miejsce Ali Hadiga Saeed ZKS Granica Gdańsk

Mistrzostwa Wybrzeża Kadet-Junior
Bałtycka Liga Młodzików w zapasach stylu klasycznym
oraz Mini Zapasach
Kartuz 27.02.2016 rok


W dniu 27 lutego 2016 w Kartuzach odbył się Mistrzostwa Wybrzeża Kadet-Junior Bałtycka liga Młodzików w zapasach stylu klasycznym oraz mini zapasy wystartowało 125 zawodników z 10 klubów. Był to dobry występ młodych adeptów sportu zapaśniczego. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

LINK DO ZDJĘĆ Z IMPREZY TUTAJ

Mini Zapasy

Kat. 23 kg
1. miejsce Stencel Kewin GKS Cartusia
2. miejsce Mikołajczyk Jakub Olimpia Elbląg
3. miejsce Leik Paweł GKS Cartusia
4. miejsce Fąs Jakub Granica Gdańsk

Kat. 24 kg
1. miejsce Gort Marcin Olimpik Lubichowo
2. miejsce Leonarczyk Oskar Morena Żukowo
3. miejsce Adamkiewicz Jakub Achilles Kolbudy
4. miejsce Rzeczkowski Marcin UKS Łękinia

Kat. 25 kg
1. miejsce Kowalczuk Błażej GKS Cartusia
2. miejsce Wysocki Jacek ZKS Miastko
3. miejsce Machola Hubert GKS CArtusia

Kat. 26 kg
1. miejsce Kibort Marcel Achilles Kolbudy
2. miejsce Przewoźny Tomasz Olimpik Lubichowo
3. miejsce Konkel Karol GKS Cartusia
4. miejsce Kamrowski Patryk Achilles Kolbudy

Kat. 27 kg
1. miejsce Kibort Michał Achilles Kolbudy
2. miejsce Heland Grzegorz Granica Gdańsk
3. miejsce Stencel Kacper GKS Cartusia
4. miejsce Kowalczuk Maciej GKS Cartusia

Kat. 28 kg
1. miejsce Regliński Filip Morena Żukowo
2. miejsce Niklas Karol GKS Cartusia
3. miejsce Cieman Tyberiusz Morena Żukowo
4. miejsce Niemiec Krystian Ajas Gdańsk

Kat. 30 kg
1. miejsce Dąbrowski Igor Morena Żukowo
2. miejsce Skierka Bartłomiej Morena Żukowo
3. miejsce Stachewicz Norbert Achilles Kolbudy
4. miejsce Słupecki Michał GKS Cartusia

Kat. 33 kg
1. miejsce Leik Kamil GKS Cartusia
2. miejsce Niestrzęba Antoni GKS Cartusia
3. miejsce Bałdyga Stanisław Achilles Kolbudy
4. miejsce Drewczyński Tymoteusz Granica Gdańsk

Kat. 36 kg
1. miejsce Bińczyk Karol UKS Łękinia
2. miejsce Szor Witold ZKS Miastko
3. miejsce Żynda Adrian GKS Cartusia
4. miejsce Zelewski Wiktor GKS Cartusia

Kat. 49 kg
1. miejsce Serba Jan Granica Gdańsk
2. miejsce Wiśniewski Jan Ajas Gdańsk
3. miejsce Bielawa Oliwier Morena Żukowo
4. miejsce Grota Paweł GKS Cartusia

Kat. 65 kg
1. miejsce Janzen Paweł GKS Cartusia
2. miejsce Benka Przemysław GKS Cartusia
3. miejsce Potrac Paweł GKS Cartusia

Dziewczyny

Kat. 30 kg
1. miejsce Konkel Dominika GKS Cartusia
2. miejsce Dutczak Bianka GKS Cartusia
3. miejsce Kuros Agnieszka Bloczek Team Pelplin

Kat. 38 kg
1. miejsce Prill Anna Bloczek Team Pelplin

Kat. 53 kg
1. miejsce Strzelczyk Patrycja UKS Łękinia
2. miejsce Trambecka Patrycja Olimpik Lubichowo
3. miejsce Rychert Kamila Bloczek Team Pelplin

Kat. 66 kg
1. miejsce Kuśnierczak Kinga UKS Łękinia
2. miejsce Landowska Julia Olimpik Lubichowo
3. miejsce Krzysztoń Natalia Olimpik Lubichowo
4. miejsce Rajewska Julia Bloczek Team Pelplin

Młodzik

Kat. 29 kg
1. miejsce Ziembicki Piotr ZKS Miastko
2. miejsce Dobka Olivier GKS Cartusia

Kat. 32 kg
1. miejsce Łupaszewski Jakub Sokół Lubawa
2. miejsce Wojciechowski Wiktor ZKS Miastko
3. miejsce Chodorowski Błażej Ajas Gdańsk
4. miejsce Kohnke Nikodem Morena Żukowo

Kat. 35 kg
1. miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS Miatko
2. miejsce Cyrocki Nikodem Morena Żukowo
3. miejsce Skalik Piotr Granica Gdańsk
4. miejsce Andraka Filip GKS Cartusia
5. miejsce Nowakowski Jakub Olimpik Lubichowo
6. miejsce Kohnke Damian Morena Żukowo

Kat. 38 kg
1. miejsce Giziński Jakub Sokół Lubawa
2. miejsce Świrdzewski Adam Ajas Gdańsk
3. miejsce Nikonowicz Kacper Olimpia Elbląg
4. miejsce Wróblewski Kacper Olimpia Elbląg

Kat. 42 kg
1. miejsce Kopczak Kacper UKS Łękinia
2. miejsce Januszewski Hubert Sokół Lubawa
3. miejsce Łużyński Filip Sokół Lubawa
4. miejsce Kamann Szymon Granica Gdańsk
5. miejsce Kreft Beniamin Morena Żukowo
6. miejsce Sienkiewicz Jakub Ajas Gdańsk
7. miejsce Dorawa Aleksander GKS Cartusia

Kat. 47 kg
1. miejsce Drewa Andrzej GKS Cartusia
2. miejsce Hirsz Mateusz Morena Żukowo
3. miejsce Ciesielski Bartłomiej UKS Łękinia

Kat. 53 kg
1. miejsce Sawicki Dawid Morena Żukowo
2. miejsce Myszk Jakub GKS Cartusia
3. miejsce Stromski Eryk GKS Catusia
4. miejsce Szyling Szymon Olimpik Lubichowo
5. miejsce Littwin Juliusz GKS Cartusia

Kat. 59 kg
1. miejsce Godziński Oliwier GKS Cartusia
2. miejsce Dobrowolski Jakub ZKS Miastko
3. miejsce Szynszecki Dawid GKS Cartusia
4. miejsce Brzozowski Natan GKS Cartusia
5. miejsce Balcerski Piotr Ajas Gdańsk
6. miejsce Konkol Mateusz GKS Cartusia

Kat. 66 kg
1. miejsce Szafraniak Bartosz Granica Gdańsk
2. miejsce Wiśniewski Michał Ajas Gdańsk
3. miejsce Sawicki Nikodem Morena Żukowo

Kat. 73 kg
1. miejsce Gorczyński Robert Granica Gdańsk
2. miejsce Rapczuk Mateusz Granica Gdańsk

Punktacja Drużynowa Młodzik, Mini Zapasy i Dziewczyny
1. miejsce GKS Cartusia
2. miejsce Morena Żukowo
3. miejsce Granica Gdańsk
4. miejsce UKS Łękinia
5. miejsce ZKS Miastko
6. miejsce Achilles Kolbudy
7. miejsce Olimpik Lubichowo
8. miejsce Ajas Gdańsk
9. miejsce Sokół Lubawa
10. miejsce Bloczek Team Pelplin
11. miejsce Olimpia Elbląg

Kadet

Kat 46 kg
1. miejsce Cichocki Patryk Sokół Nowe Miasto Lubawskie

Kat. 50 kg
1. miejsce Kuźnia Miłosz Ajas Gdańsk
2. miejsce Rożentalski Przemysław Sokół Lubawa

Kat. 54 kg
1. miejsce Kazimierczak Jacek ZKS Miastko
2. miejsce Florkowski Maciej Sokół Lubawa
3. miejsce Świerdzewski Michał Ajas Gadńsk

Kat. 58 kg
1. miejsce Barabasz Mateusz Ajas Gdańsk

Kat. 63 kg
1. miejsce Zawadzki Michał Sokół Lubawa
2. miejsce Mielewczyk Aleksander GKS Cartusia
3. miejsce Steffan Krzysztof Granica Gdańsk
4. miejsce Bodel Piotr Ajas Gdańsk
5. miejsce Ducher Michał GKS Cartusia
6. miejsce Jahn Alex GKS Cartusia

Kat. 69 kg
1. miejsce Drewa Nikodem GKS Carusia
2. miejsce Kuśnierczak Kamil UKS Łękinia
3. miejsce Grzybowski Maciej Granica Gdańsk
4. miejsce Kwiatkowski Artur Granica Gdańsk

Kat. 74 kg
1. miejsce Bednarz Patryk UKS Łękinia
2. miejsce Grigoryan Gevorg Ajas Gdańsk
3. miejsce Zabłocki Piotr ZKS Miatko
4. miejsce Królikowski Patryk Granica Gdańsk
5. miejsce Metza Damian GKS Cartusia
6. miejsce Bodel Łukasz Ajas Gdańsk
7. miejsce Shepetun Igor Sokół Nowe Miasto Lubawskie

Kat. 84 kg
1. miejsce Niklas Krzysztof GKS Carusia
2. miejsce Klasa Kacper Morena Żukowo
3. miejsce Zabłocki Paweł ZKS Miastko
4. miejsce Serba Filip Granica Gdańsk
5. miejsce Brzezicki Jakub Granica Gdańsk

Kat. 96 kg
1. miejsce Polakow Piotr Granica Gdańsk

Punktacja Drużyna Kadet-Junior
1. miejsce Ajas Gdańsk
2. miejsce Granica Gdańsk
3. miejsce GKS Cartusia
4. miejsce Sokół Luabwa
5. miejsce ZKS Miastko
6. miejsce UKS Łękinia
7. miejsce Sokół Nowe Miasto Lubawskie
8. miejsce Morena Żukowo


I Krok Zapaśniczy Młodzików oraz Mini Zapasach
o Puchar Wójta Gminy Kolbudy
Kolbudy 07.02.2016 rok


W dniu 07 lutego 2016 w Kolbudach odbył się I Krok Zapaśniczy Młodzików o Puchar Wójta Gminy Kolbudy w Zapasach w Stylu Klasycznym oraz mini zapasy wystartowało 80 zawodników z 8 klubów. Był to dobry występ młodych adeptów sportu zapaśniczego. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

LINK DO ZDJĘĆ Z IMPREZY TUTAJ

Mini zapasy

Kategoria 22 kg
1. miejsce Fąs Jakub ZKS granica Gdańsk
2. miejsce Leik Paweł GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 24 kg
1. miejsce Leonarczyk Oskar Morena Żukowo
2. miejsce Stencel Kevin GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Andreev Boris Rosja

Kategoria 25 kg
1. miejsce Tandecki Sebastian ZKAS Miastko
2. miejsce Adamkiewicz Jakub Achilles Kolbudy
3. miejsce Popov Egor Rosja
4. miejsce Foryuniak Marcin Morena Żukowo

Kategoria 26 kg
1. miejsce Kibort Marcel Achilles Kolbudy
2. miejsce Konkel Karol GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kowalczuk Błażej GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Kamrowski Patryk Achilles Kolbudy

Kategoria 27 kg
1. miejsce Niklas Karol GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Kibort Michał Achiles Kolbudy
3. miejsce Heland Grzegorz ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Olszewski Tymon ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 28 kg
1. miejsce Cieman Tyberiusz Morena Żukowo
2. miejsce Niemiec Krystian Ajas Gdańsk
3. miejsce Stencel Kacper GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Cichosz Piotr Achiles kolbudy

Kategoria 30 kg
1. miejsce Regliński Filip Morena Żukowo
2. miejsce Słupecki Michał GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Skierka Bartłomiej Morena Żukowo
4. miejsce Stachewicz Norbert Achiles Kolbudy

Kategoria 31 kg
1. miejsce Dranko Aleksander Rosja
2. miejsce Micun Szymon Achiles Kolbudy
3. miejsce Ukleja Oktawian ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Hełminiak Alan ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 33 kg
1. miejsce Wojciechowski Hubert ZKS Miastko
2. miejsce Bałdyga Stanisław Achiles Kolbudy
3. miejsce Kłos Tymoteusz ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Adamkiewicz Igor Achilles Kolbudy

Kategoria 34 kg
1. miejsce Żynda Adrian GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Leik Kamil GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Niestrzeba Antoni GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Micun Adam Achilles kolbudy

Kategoria 37 kg
1. miejsce Wolski Noe GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Szor Witoldt ZKS Miastko
3. miejsce Zelewski Wiktor GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce rejter Paulina GKS Cartusia kartuzy

Kategoria 41 kg
1. miejsce Sienkiewicz Jakub Ajas Gdańsk
2. miejsce Tandecki Bartłomiej ZKS Miastko
3. miejsce Chlechowicz Jakub GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Marczak Tomasz LKS Żuławy NDG

Kategoria 48 kg
1. miejsce Serba Jan ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Wiśniewski Jaś Ajas Gdańsk
3. miejsce Bielawa Oliwier Morena Żukowo
4. miejsce Grota Paweł GKS Cartusia kartuzy

Dziewczyny

Kategoria 25 kg
1. miejsce Konkel Dominika GKS Cartusia Kartuzy
2. Miejsce Dutczak Bianka Achiles Kolbudy

Młodzik

Kategoria 29 kg
1. miejsce Dobke Olivier GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Kohnke Nikodem Morena Żukowo

Kategoria 32 kg
1, miejsce Fursov Timofei Rosja
1. miejsce Wojciechowski Wiktor ZKS Miastko

Kategoria 35 kg
1. miejsce Ktcoev Alan Rosja
2. miejsce Andraka Filip GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS Miastko
4. miejsce Wisniewski Jakub LKS Żuławy NDG
5. miejsce Cyrocki Nikodem Morena Żukowo
6.miejsce Kohnke Damian Morena Żukowo

Kategoria 38 kg
1. miejsce Rodevic Makar Rosja
2. miejsce Swierdzewski Adam Ajas Gdańsk
3. miejsce Kałużny Krzysztof LKS Żuławy NDG
4. miejsce Charliński Dawid LKS Żuławy NDG

Kategoria 42 kg
1. miejsce Cudnik Konrad Morena Żukowo
2. miejsce Kreft Beniamin Morena Żukowo
3. miejsce Ossowski Maksimilian Morena Żukowo
4. miejsce Schwabe Piotr GKS Cartusia kartuzy
5. miejsce Formela Nikodem GKS Cartusia kartuzy

Kategoria 47kg
1. miejsce Cyrocki Remigiusz Morena Żukowo
2. miejsce Samedov Aimen Rosja

Kategoria 53 kg
1. miejsce Butenko Iliij Rosja
2. miejsce Myszk Jakub GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Sawicki Dawid Morena Żukowo
4. miejsce Littwin Juliusz GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Stromski Eryk GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 59 kg
1. miejsce Victorov Artem Rosja
2. miejsce Heeov Mark Rosja

Kategoria 73 kg
1. miejsce Sawicki Nikodem Morena Żukowo

Punktacja Drużynowa
1. miejsce GKS Cartusia
2. miejsce Morena Żukowo
3. miejsce Rosja - Kaliningrad
4. miejsce Achilles Kolbudy
5. miejsce ZKS Miastko
6. miejsce Granica Gdańsk
7. miejsce Ajas Gdańsk
8. miejsce LKS Żuławy N.D.G.

Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubichowo
w Zapasach w Stylu Klasycznym i Wolnym
oraz Mini Zapasy
Lubichowo 30.01.2016 rok

W dniu 30 stycznia 2016 w Lubichowie odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubichowo w Zapasach w Stylu Klasycznym i Wolnym wystartowało 155 zawodników z 15 klubów. Był to dobry występ młodych adeptów sportu zapaśniczego. Podziękowania bardzo duże dla trenerów klubowych. O to wyniki:

Młodzik

Kategoria 29 kg
1. miejsce Fursov Timofei Kaliningrad Rosja
2. miejsce Ziembicki Piotr ZKS Miastko
3. miejsce Chodorowski Błażej Ajas Gdańsk
4. miejsce Wojciechowski Wiktor ZKS Miastko

Kategoria 32 kg
1. miejsce Kcoev Alan Kaliningrad Rosja
2. miejsce Dera Leon GKS Cartusia
3. miejsce Kohnke Damian Morena Wega Żukowo

Kategoria 35 kg
1. miejsce Wolski Natan GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Kashavkin Kerob Swietłogorsk Rosja
3. miejsce Cyrocki Nikodem Morena Wega Żukowo
4. miejsce Cylka Paweł Bloczek Team Pelplin

Kategoria 38 kg
1. miejsce Chernenko Maksim Swietłogorsk Rosja
2. miejsce Świerdzewski Adam Ajas Gdańsk
3. miejsce Skalik Piotr Granica Gdańsk
4. miejsce Nowakowski Szymon Granica Gdańsk
5. miejsce Nikonowicz Kacper Olimpia Elbląg
6. miejsce Golimowski Filip Olimpik Lubichowo
7. miejsce Katkowski Tytus Olimpik Lubichowo

Kategoria 42 kg
1. miejsce Kopczak Kacper UKS Łękinia
2. miejsce Rufulaev Dadach Swietłogorsk Rosja
3. miejsce Kamann Szymon Granica Gdańsk
4. miejsce Kleina Mateusz Bloczek Team Pelplin
5. miejsce Cudnik Konrad Morena Wega Żukowo
6. miejsce Wachniewski-Zapała Jerzy Olimpia Elbląg
7. miejsce Safonov Dmitrii Kaliningrad Rosja
8. miejsce Przewoźny Dawid Olimpik Lubichowo
9. miejsce Majewski Dawid Olimpia Elbląg
10. miejsce Kałużny Krzysztof LKS Żuławy N.D.G.
11. miejsce Sienkiewicz Jakub Ajas Gdańsk

Kategoria 47kg
1. miejsce Drewa Andrzej GKS Cartusia
2. miejsce Hirsz Mateusz Morena Wega Żukowo
3. miejsce Slizewski Oskar Bloczek Team Pelplin
4. miejsce Slizewski Damian Bloczek Team Pelplin

Kategoria 53 kg
1. miejsce Viktorov Artem Kaliningrad Rosja
2. miejsce Godziński Oliwier GKS Cartusia
3. miejsce Tużyk Kamil Olimpia Elbląg
4. miejsce Szyling Szymon Olimpik Lubichowo
5. miejsce Littwin Juliusz GKS Cartusia
6. miejsce Stemplewski Jan Olimpik Lubichowo
7. miejsce Bebko Vladimir Kaliningrad Rosja

Kategoria 59 kg
1. miejsce Brzozowski Natan GKS Cartusia
2. miejsce Dobrowolski Jakub ZKS Miastko
3. miejsce Szynszecki Dawid GKS Cartusia
4. miejsce Wiśniewski Michał Ajas Gdańsk
5. miejsce Gort Miłosz Olimpik Lubichowo
6. miejsce Bigus Igor GKS Cartusia
7. miejsce Balcerski Piotr Ajas Gdańsk

Kategoria 66 kg
1. miejsce Rapczuk Mateusz Granica Gdańsk
2. miejsce Musaev Mirakhed Kaliningrad Rosja
3. miejsce Odnosteblec Egor Swietłogorsk Rosja
4. miejsce Kasamonjn Artur Swietłogorsk Rosja
5. miejsce Majer Gracjan Granica Gdańsk
6. miejsce Sawicki Nikodem Morena Wega Żukowo

Kategoria 73 kg
1. miejsce Szafraniak Bartosz Granica Gdańsk
2. miejsce Gorczyński Robert Granica Gdańsk
3. miejsce Derlecki Nikodem Bloczek Team Pelplin

Kategoria 85 kg
1. miejsce Komorowski Patryk Granica Gdańsk
2. miejsce Pawlowski Maciej Olimpik Lubichowo
3. miejsce Szymczak Michał Granica Gdańsk
4. miejsce Szyca Kacper Olimpik Lubichowo

Mini zapasy

Kategoria 22 kg
1. miejsce Andreev Boris Kaliningrad Rosja
2. miejsce Leik Paweł GKS Cartusia
3. miejsce Fąs Jakub Granica Gdańsk
3. miejsce Kuc Jakub Bloczek Team Pelplin

Kategoria 24 kg
1. miejsce Leonarczyk Oskar Morena Wega Żukowo
2. miejsce Gort Marcin Olimpik Lubichowo
3. miejsce Mikołajczyk Jakub Olimpia Elbląg
3. miejsce Rzeczkowski Marcin UKS Łękinia
5. miejsce Kohan Pavel Kaliningrad Rosja

Kategoria 26 kg
1. miejsce Sak Karol Blocyek Team Pelplin
2. miejsce Kowalczuk Błażej GKS Cartusia
3. miejsce Konkel Karol GKS Cartusia
3. miejsce Adamkiewicz Jakub Achilles Kolbudy
5. miejsce Engiel Nataniel Bloczek Team Pelplin
5. miejsce Komorowski Patryk Achilles Kolbudy

Kategoria 27 kg
1. miejsce Kibort Marcel Achilles kolbudy
2. miejsce Dobka Olivier GKS Cartusia
3. miejsce Helant Grzegorz Granica Gdańsk
3. miejsce Olszewski Tymon Granica Gdańsk
5. miejsce Grabowski Wiktor Bloczek Team Pelplin
5. miejsce Kowalczuk Maciej GKS Cartusia
7. miejsce Przewoźny Tomek Olimpik Lubichowo

Kategoria 28 kg
1. miejsce Niklas Karol GKS Cartusia
2. miejsce Balcerski Kacper Ajas Gdańsk
3. miejsce Kibort Michał Achilles kolbudy
3. miejsce Cieman Tyberiusz Morena Wega Żukowo
5. miejsce Król Dominik GKS Cartusia
5. miejsce Czerwiński Fabian Bloczek Team Pelplin

Kategoria 29 kg
1. miejsce Dranko Aleksandr Kaliningrad Rosja
2. miejsce Regliński Filip Morena Wega Żukowo
3. miejsce Slizerski Krystian Bloczek Team Pelplin
3. miejsce Segal Kajetan Olimpik Lubichowo

Kategoria 30 kg
1. miejsce Nurutdinov Nikita Swietłogorsk Rosja
2. miejsce Halman Jakub Morena Wega Żukowo
3. miejsce Kohnke Nikodem Morena Wega Żukowo
3. miejsce Skierka Bartłomiej Morena Wega Żukowo
5. miejsce Jodko Marcel Olimpik Lubichowo
5. miejsce Hełminiak Alan Granica Gdańsk

Kategoria 31 kg
1. miejsce Dąbrowski Igor Morena Wega Żukowo
2. miejsce Wojciechowski Hubert ZKS Miastko
3. miejsce McGowan Maximiliam Olimpia Elbląg
4. miejsce Słupecki Michał GKS Cartusia
4. miejsce Bałdyga Stanisław Kolbudy

Kategoria 33 kg
1. miejsce Leik Kamil GKS Cartusia
2. miejsce Nowakowski Jakub Olimpik Lubichowo
3. miejsce Niestrzęba Antoni GKS Cartusia
4. miejsce Trybuła Maciej Olimpia Elbląg

Kategoria 36 kg
1. miejsce Bińczyk Karol UKS Łękinia
2. miejsce Andraka Filip GKS Cartusia
3. miejsce Wiśniewski Jakub LKS Żuławy N.D.G.
4. miejsce Zalewski Wiktor GKS Cartusia
5. miejsce Charliński Dawid LKS Żuławy N.D.G.

Kategoria 37 kg
1. miejsce Wolski Noe GKS Cartusi
2. miejsce Marczyński Antoni ZKS Miastko
3. miejsce Wróblewski Kacper Olimpia Elbląg
4. miejsce Szyca Błażej Olimpik Lubichowo

Kategoria 40 kg
1. miejsce Kreft Beniamin Morena Wega Żukowo
2. miejsce Szwabe Piotr GKS Cartusia
3. miejsce Pieńkowski Aleksander Olimpia Elbląg
4. miejsce Nowak Kevin Olimpia Elbląg

Kategoria 42 kg
1. miejsce Landowski Paweł Olimpik Lubichowo
2. miejsce Chlechowicz Jakub GKS Cartusia
3. miejsce Kowalski Igor LKS Żuławy N.D.G.
4. miejsce Marczak Tomasz LKS Żuławy N.D.G.

Kategoria 47 kg
1. miejsce Serba Jan Granica Gdańsk
2. miejsce Chmielewski Kacper Granica Gdańsk
3. miejsce Wiśniewski Jaś Ajas Gdańsk
4. miejsce Bielawa Oliwier Morean Wega Żukowo

Kategoria 53 kg
1. miejsce Myszk Jakub GKS Cartusia
2. miejsce Stromski Eryk GKS Cartusia
3. miejsce Grota Paweł GKS Cartusia

Kategoria 66 kg
1. miejsce Kwidziński Paweł GKS Cartusia
2. miejsce Benka Przemysław GKS Cartusia
3. miejsce Hermanowski Łukasz Olimpia Elbląg

Dziewczyny

Kategoria 29 kg
1. miejsce Konkel Dominika GKS Cartusia
2. miejsce Dutczak Bianka Achilles Kolbudy

Kategoria 39 kg
1. miejsce Dąbrowska Oliwia Karlino
2. miejsce Rejter Paulina GKS Cartusia
3. miejsce Prill Anna Bloczek Team Pelplin

Kategoria 48 kg
1. miejsce Strzelczyk Patrycja UKS Łękinia
2. miejsce Klepuszewska Monika Karlino
3. miejsce Walczak Natalia Karlino
4. miejsce Trambecka Patrycja Olimpik Lubichowo
5. miejsce Kuros Paulina Bloczek Team Pelplin
6. miejsce Nowakowska Daria Granica Gdańsk
7. miejsce Sadecka Wiktoria Granica Gdańsk
8. miejsce Strzyż Agata LKS Żuławy N.D.G.

Kategoria 56 kg
1.miejsce Głodek Magdalena Bloczek Team Pelplin
2. miejsce Czechowska Wiktoria GLKS Osielsko
3. miejsce Tomczyk Amanda Karlino
4. miejsce Bala Weronika Granica Gdańsk
5. miejsce Kazimierczak Agata ZKS Miastko
6. miejsce Rychert Kamila Bloczek Team Pelplin

Kategoria 66 kg
1. miejsce Landowska Julia Olimpik Lubichowo
2. miejsce Kuśnierczak Kinga UKS Łękinia
3. miejsce Krzysztoń Natalia Olimpik Lubichowo

Punktacja Drużynowa
1. miejsce GKS Cartusia
2. miejsce Granica Gdańsk
3. miejsce Morena Wega Żukowo
4. miejsce Olimpik Lubichowo
5. miejsce Bloczek Team Pelplin
6. miejsce Kaliningrad Rosja
7. miejsce Olimpia Elbląg
8. miejsce Swietłogorsk Rosja
9. miejsce UKS Łękinia
10. miejsce ZKS Miastko
11. miejsce Achilles Kolbudy
12. miejsce Karlino
13. miejsce Ajas Gdańsk
14. miejsce LKS Żuławy N.D.G.
15. miejsce GLKS Osielsko